Podpora digit. trans. vzdelávania > Robotické stavebnice

Cenník je platný od 22.11.2023
         
1. 19300051F - MERKUR Robotické auto mCar 01
MERKUR robotické auto mCar 01 na platforme Micro:Bit. Auto je možné pomocou aplikácie riadiť a programovať priamo mobilným telefónom. Micro:Bit v mCar obsahuje predinštalovaný program pre ovládanie modelu prostredníctvom technológie Bluetooth. Program môžete modifikovať, alebo nahradiť vlastným. BBC Micro:bit je jednoducho programovateľný mikropočítač, pracujúci s Bluetooth rozhraním. Vhodný pre začiatočníkov alebo aj skúsenejších programátorov.
164,32 € Pridať
2. 1T200007A - Sada na programovanie pre 1. stupeň
Sada na programovanie pre žiakov 1. stupňa základných škôl je určená pre začiatočníkov, postupne žiakov hravou formou oboznamuje s princípmi programovania cez zaujímavé úlohy z reálneho života. Žiaci sa cez zábavné a zaujímavé riešenia učia základy programovania, a cez jednoduché grafické prostredie vedia naprogramovať stavebnice bez znalosti informatiky alebo programovania. Sada obsahuje 4ks stavebnice pre začiatočníkov v dvoch úrovniach obťažnosti, každá sada sa skladá z min. 280 dielov, z nich. min. 250 stavebných dielikov, 2 riadiace jednotky, 6 motorov, 2 batériové systémy, 12 senzorov. Súčasťou sady je grafická zbierka cvičení s min. 25 lekciami, ktorá popisuje dané cvičenie, a súčasne princípy daného cvičenia aplikovateľné v reálnom živote. Programovanie je možné od programovania cez ikony, resp. logických blokov pre starších žiakov. Sada je určená pre skupinu 4 - 8 žiakov.
2 613,65 € Pridať
3. 1T200008A - Sada na programovanie pre 2. stupeň
Sada na programovanie pre žiakov 2. stupňa základných škôl je určená pre žiakov so skúsenosťami v základných programovacích prostrediach, pomocou týchto sád sa žiaci postupne učia programovať tradičnými formami cez jednoduché úlohy a kódy, kde programujú zariadenia a algoritmy použiteľné v každodennom živote. Napriek vyššej náročnosti na programovanie žiaci používajú najmä svoje logické myslenie a hravou formou riešia jednotlivé úlohy. Sada obsahuje 4ks stavebnice pre mierne pokročilých programátorov v dvoch úrovniach obťažnosti, každá sada sa skladá z min. 200 dielov, z nich. min. 160 stavebných dielikov, 2 riadiace jednotky, 8 motorov, 2 batériové systémy, 25 senzorov. Súčasťou sady je grafická zbierka cvičení s min. 30 lekciami, ktorá popisuje dané cvičenie, a súčasne princípy daného cvičenia aplikovateľné v reálnom živote. Programovanie je možné od programovania cez ikony, programovanie formou logických blokov, až po programovací jazyk Python. Sada je určená pre skupinu 4 - 8 žiakov.
4 055,52 € Pridať
4. 1T200009B - Sada pre malé programovateľné počítače
Robotická stavebnica je založená na Micro:bit -programovacie zariadenie pre začiatočníkov a žiakov. Sadu je možné programovať v grafickom prostredí, čo umožňuje jednoduché pochopenie princípov programovania aj pre študentov, ktorí nemajú žiadne skúsenosti. Súčasťou sady sú jednoduché úlohy, kde si žiaci zostavia stavebnicu, ktorú následne programujú. Takto si okrem programovania cvičia aj svoje technické zručnosti. Sada sa skladá z: 4ks stavebnica dron - riadiaca jednotka, batéria, vrtule, servo motor, šasi a konštrukcia dronu - materiál preglejka, všetko príslušenstvo potrebné na zloženie dronu; 4ks vznášadlo - riadiaca jednotka, batéria, rám, diely a konštrukčné prvky - materiál preglejka, šablóna na rezanie, vrtuľa, servo motory, všetko príslušenstvo potrebné na zloženie vznášadla; 4ks auto - riadiaca jednotka, batéria, kolesá, servo motor, pneumatiky, konštrukcia auta, všetko príslušenstvo potrebné na zloženie auta; 4ks bublinkovač - riadiaca jednotka, batéria, konštrukčné časti - materiál preglejka, vrtuľa, servo motor, všetko príslušenstvo potrebné na zloženie bublinkovača; 2 univerzálne základné programovacie dosky kompatibilné s ostatnými komponentmi. Súčasťou sady je kompletná zbierka úloh v slovenskom jazyku. Sada je určená pre skupinu 4 žiakov.
2 018,06 € Pridať
5. 1VT200011C - Sada senzorov pre učebňu robotiky
Sada základných senzorov pre dvojicu žiakov na meranie fyzikálnych vlastností je vhodná najmä do centier voľného času, ale tiež pre jednoduché pokusy do učebne IKT, robotiky, fyziky alebo chémie. Sada obsahuje základnú jednotku - datalogger (Zapojenie na batériu, 3 konektory na senzory, pripojenie wifi a Bluetooth, výdrž batérie min. 12 hodín, kapacita batérie min. 550m mAh) senzory: počasie (teplota, vlhkosť, tlak), el. prúd, el. napätie, teplota kvapalín, úroveň O2 vo vzduchu, vzdialenosť. Jednoduché použitie na PC alebo tablete bez nutnosti inštalovať aplikáciu. Podporovaný OS Windows, Android, iOS, Chrome OS, Mac OS X. Sada je kompatibilná so sadami na programovanie.
281,08 € Pridať
6. 28300012 - ArtecRobo Education Complete Edition (8+)
Obsahujú návody, podľa ktorých je možné zostrojiť viacero rôznych programovateľných zariadení. Stavebnica obsahuje všetko potrebné na stavbu, naprogramovanie a rozhýbanie daného zariadenia. Zariadenia sú vybavené viacerými druhmi senzorov, vďaka ktorým vedia vykonávať určité činnosti samostatne.
393,28 € Pridať
7. 28300014 - ArtecRobo Early Education Set (6-7)

Súčasťou balenia sú: LED 2x, Bzučiak 1x, DC motor 2x.

Obsahuej metodickú príručku s 12 lekciami.

 

183,78 € Pridať
8. 28500010B - Formula AllCode deluxe súprava

Robotické vozidlo Formula AllCode s funkciou Bluetooth vám umožní naprogramovať robota z akéhokoľvek zariadenia s pripojením Bluetooth. Samotné vozidlo disponuje výnimočnými špecifikáciami, obsahuje LED diódy, senzory vzdialenosti a svetla, senzory sledovania čiar, integrované kovové prevody a kódovače, mikrofón, reproduktor a ďalšie.

Či už ste pokročilý používateľ robotiky alebo začiatočník, ktorý chce rozvíjať svoje znalosti a porozumieť robotike, Formula AllCode je pre vás ideálny nástroj. Application Programming Interface (API) umožňuje kompatibilitu so zariadeniami Android a Apple, Raspberry Pi, MATLAB, LabVIEW, vizuálnym softvérom Flowcode a Blockly a mnoho ďalších.

Súprava obsahuje:

1x samostatný robot, 1x steny bludiska, 1x podložka do bludiska a 1x inteligentný kufrík.


Kompatibilné s Raspberry Pi, Android, MATLAB a ďalšími.


Vrátane nabíjateľných batérií a micro USB káblov.
Bluetooth

445,34 € Pridať
9. 28500011A - Robot Arm Production Cell V2

Výrobná bunka robotického ramena pozostáva z robustného ramena ovládaného krokovým motorom s 3 stupňami voľnosti priskrutkovaného k základnej doske a dodávaného s podložkou na aktivity, ktorá poskytuje množstvo cvičení na replikáciu ramena priemyselného robota. Bezplatná inštruktážna príručka obsahuje pracovné listy s príveskom, G kódom, API a programovaním mikrokontrolérov, senzorov a akčných členov, kinematiky a ďalších.

2 754,88 € Pridať
10. 28500012A - Formula AllCode Robot Buggy

Robotické vozidlo Formula AllCode s funkciou Bluetooth vám umožní naprogramovať robota z akéhokoľvek zariadenia s pripojením Bluetooth. Samotné vozidlo disponuje výnimočnými špecifikáciami, obsahuje LED diódy, senzory vzdialenosti a svetla, senzory sledovania čiar, integrované kovové prevody a kódovače, mikrofón, reproduktor a ďalšie.

Či už ste pokročilý používateľ robotiky alebo začiatočník, ktorý chce rozvíjať svoje znalosti a porozumieť robotike, Formula AllCode je pre vás ideálny nástroj. Application Programming Interface (API) umožňuje kompatibilitu so zariadeniami Android a Apple, Raspberry Pi, MATLAB, LabVIEW, vizuálnym softvérom Flowcode a Blockly a mnoho ďalších.

Súprava obsahuje:

1x samostatný robot, 1x steny bludiska, 1x podložka do bludiska a 1x inteligentný kufrík.


Kompatibilné s Raspberry Pi, Android, MATLAB a ďalšími.


Vrátane nabíjateľných batérií a micro USB káblov.
Bluetooth

300,00 € Pridať
11. 28500013B - Formula AllCode - podložka futbal

Doplnok futbalová podložka je určená pre súpravu Formula AllCode a umožní vám organizovať futbalové zápasy, na motivovanie vašich študentov.

54,66 € Pridať
12. 28500014B - Formula AllCode standard - triedna súprava

Triedna súprava standard Formula AllCode obsahuje päť robotov Formula AllCode za fantastickú zľavnenú cenu. Na štúdium v prostredí triedy sú vozidlá uložené v ľahko skladovateľnom boxe Gratnells. Súčasťou je súprava stien bludiska a 2 podložky pre vaše aktivity v triede.

1 461,34 € Pridať
13. 28500015B - Formula AllCode deluxe - triedna súprava

Triedna súprava Formula AllCode deluxe obsahuje desať robotov Formula AllCode za fantastickú zľavnenú cenu. Na štúdium v prostredí triedy sú vozidlá uložené v ľahko skladovateľnom boxe Gratnells. Súčasťou je súprava stien bludiska a 5 podložiek na vaše aktivity v triede.

2 745,40 € Pridať
14. 28500016B - Podložka (pre Formula AllCode)

Táto obojstranná podložka na aktivity obsahuje výzvy na sledovanie čair, na mriežku, ako aj základné technické informácie o vozidle AllCode.

Podložka na aktivity na jednej strane
Závodná dráha na druhej strane
Výzvy pre začiatočníkov a pokročilých používateľov

10,42 € Pridať
15. 28500017B - Steny k podložke (pre Formula AllCode)

Steny pre podložku k Formula AllCode na vytvorenie cestičiek pre súťaže v riešení problémov. Sú to presne vyrezané akrylové steny, ktoré vám umožnia zostaviť na mieru cestičky pre váš Formula AllCode.

113,27 € Pridať
16. 71100011 - iRobot Root
Programovanie pre jedného domov aj do školy. Vhodný aj ako darček. 1 Root Robot 1 skladacia popisovateľná plocha 1 sada samolepiek 1 USB nabíjací kábel 2 popisovače 1 mazacia utierka Aplikácia Root Coding Veľkosť: 13.4 x 14.9 x 4.5 cm Hmotnosť: 490 g Batéria: 2600 mAh Li-Ion — približne jeden týždeň na nabitie (3 hodiny neustálej prevádzky) Pripojenie: Bluetooth Low Energy (dosah 30 m)
324,70 € Pridať
17. KV020128B - Code & Go® Robotická myš - Triedna sada
Cenovo zvýhodnená sada so 4 robotickými myšami obsahuje všetky didaktické pomôcky pre prácu s Code & Go®Robotickou myšou. Pomôže učiteľom viesť interaktívne hodiny a predstaviť základy programovania malým deťom už od 5 rokov. Deti si zábavnou formou osvoje základné programovacie koncepty, ako je podmienkové (if-then) a algoritmické myslenie, sekvenčná logika, ladenie programov, problémové myslenie, priestorová predstavivosť a ďalšie. Pri práci v skupinách si deti tiež cibria užitočné zručnosti vrátane komunikačných a sociálnych zručností a kritického myslenia. Obsah: 2x Robotická myš; 2x Robotická myš - Aktivity; 1x Robotická myš - stolová hra; 1x Podložka s číslami 1 - 10 pre Robotickú myš.
353,82 € Pridať
18. KV020129B - Code & Go® Robotická myš
Robotická myš pomáha deťom osvojiť si základy programovania. Podporuje rozvoj logického myslenia, schopnosť krok za krokom riešiť dané úlohy. Napájanie: 3xAAA batéria (nie je súčasťou balenia) Obsah: 1x robotická myš, 30x obojstranná kartička s príkazmi
48,84 € Pridať
19. KV020130B - Code & Go® Robotická myš - Aktivity
Robotická myš pomáha deťom osvojiť si základy programovania. Podporuje rozvoj logického myslenia, schopnosť krok za krokom riešiť dané úlohy. Napájanie: 3xAAA batéria (nie je súčasťou balenia) Obsah: 1x robotická myš, 30x obojstranná kartička s príkazmi, 10x obojstranná karta s aktivitami, 16-dielnu plastovú podložku, 22x prepážka (stena bludiska), 3x tunel, 1x syr
99,25 € Pridať
20. KV020131B - Code & Go® Podložka čísla 1-10 (k Robotickej myši)
Podložka ponúka matematické úlohy (sčítanie, odčítanie, násobenie, delenie, číselný rad, párne/nepárne čísla) s dôrazom na základy programovania. Predná strana podložky prináša číselný rad od 1 do 10, zadná číselný rad od 1 do 10 s geometrickými tvarmi. Obsah: 1x obojstranná podložka 51x25,5cm; 2 x kocka s číslami, 1x kocka so znamienkami matematických operácií, 11 obojstranná kartička, 1 x pravítko (neobsahuje Robotickú myš!)
35,65 € Pridať
21. KV020132B - Code & Go® Hra na myš - stolová hra
Hra poskytuje úvod do základov programovania. Rozvíja logiku, sekvenčné myslenie a podporuje zručnosť pri riešení problémov. Hrači posúvajú svoju figúrku myši podľa vylosovaných kartičiek. Vyhráva ten hráč, ktorý zozbiera najviac syra. Balenie obsahuje: 1x farebnú hraciu dosku 40,5 x 40,5cm, 4 figúrky myši, 1x kocka 90x programovacie karty (40x dopredu, 20x doprava, 20x doľava, 10x dozadu), 12x trojuholník syra, 8x prepážky na postavenie bludiska, 4x špeciálna karta SUPERMYŠ, 4x špeciálna karta TELEPORT.
35,94 € Pridať